Transakcje gospodarcze

Zawsze skuteczniej, i oczywiście taniej, jest zapobiegać, niż leczyć. Ta maksyma jest znana niemal każdemu. Zamiast się spierać, lepiej zawczasu zapobiegać konfliktowym sytuacjom, zabezpieczając odpowiednio interesy swoje i swojego przedsiębiorstwa.

Podobnie jak wizyta w gabinecie lekarskim może zapobiec poważnej chorobie, tak często krótka konsultacja z prawnikiem na etapie przygotowywania umowy pozwala na uniknięcie długotrwałego i kosztownego procesu sądowego w przyszłości.

Dotyczy to każdego rodzaju umów: zarówno najprostszych umów jednorazowych, jak i wieloetapowych działań inwestycyjnych.

Nasze doświadczenia obejmują pomoc przy prowadzeniu negocjacji, opracowywaniu projektów umów, przygotowaniu biznesplanów, a także planów przekształceń i restrukturyzacji.

Do tej pory świadczyliśmy usługi zarówno dla przedsiębiorców jednoosobowych, jak i spółek prawa handlowego, włącznie ze spółkami publicznymi. Dotychczas obsługiwane przez nas branże, to m.in. znane na rynku krajowym podmioty prowadzące działalność w branży budowlanej, działalność transportową i spedycyjną, leasingową, produkcji spożywczej na skalę hurtową i detaliczną, a także branżę wydawniczą.


Wyślij wiadomość