Kim jesteśmy

 • Jakub Baraniewski

  Jakub Baraniewski

  Adwokat

 • Jan Gajewski

  Jan Gajewski

  Adwokat

 • Wojciech Piłat

  Wojciech Piłat

  Adwokat

Pomagamy przedsiębiorcom w ich biznesie.
Pomagamy w ich rozwoju.
Pomagamy świadcząc usługi na terenie całego kraju i poza nim.

Wierzymy w to, że każdy przedsiębiorca może prowadzić swoje przedsiębiorstwo taniej, skuteczniej i bezpieczniej.

Wymaga to jednak całościowego spojrzenia na biznes i jego otoczenie prawne. Dzięki naszemu doświadczeniu we współpracy z dużymi podmiotami rozumiemy zarówno sposób prowadzenia tego rodzaju działalności gospodarczej, jak też jesteśmy w stanie doradzić właściwe rozwiązania biznesowe w granicach obowiązującego prawa.

Połączyliśmy nasze kancelarie we wspólne przedsięwzięcie, gdyż wierzymy, że razem możemy świadczyć pomoc prawną szybciej, lepiej, taniej, a także na większym obszarze naszego kraju. Dodatkowo mamy świadomość, że prawdziwą wartością wspólnej pracy jest połączenie naszych unikalnych doświadczeń i wiedzy. Dzięki temu jeden problem prawny naszego klienta każdy z nas widzi z innej strony co powoduje, że jakość świadczonych przez nas usług jest wysoka i ma unikalny charakter.

Historia Legal Alliance ….

… Sięga kilku lat wstecz. Spotkaliśmy się razem podczas studiów prawniczych, a po ukończonej aplikacji każdy z nas zajął się rozwojem własnej kancelarii. Każdy w innym mieście. Jednak wczesne plany o połączeniu swoich sił we wspólnym przedsięwzięciu nie dały o sobie zapomnieć i ostatecznie w 2012 roku podjęliśmy formalną współpracę.

Obecny skład Legal Alliance to trzy kancelarie zlokalizowane w różnych częściach naszego kraju: Warszawie, Jarosławiu i Olsztynie. Swoim zasięgiem terytorialnym obejmujemy więc spory obszar Polski Wschodniej i Centralnej.

Legal Alliance to również szereg specjalizacji prawnych, które stanowią ramy dla działalności gospodarczej każdego przedsiębiorcy. Nasze doświadczenie pozwala nam z powodzeniem świadczyć pomoc prawną w tym różnorodnym zakresie zarówno w kraju, jak i w relacjach z kontrahentami zagranicznymi naszych klientów.